Телефон компаниії: (0512) 58-76-32

Новини - Кросовер Kia Stonic буде презентовано 9 грудня у Києві

08 грудня 2017
Кросовер Kia Stonic буде презентовано 9 грудня у Києві

Яскрава новинка зимового сезону, молодіжний кросовер Kia Stonic, вже в Україні! Познайомитися з автомобілем, який було створено з врахуванням смаків європейських шанувальників міських кросоверів, кияни зможуть вже найближчої суботи, адже презентації Stonic у форматі Днів відкритих дверей відбудуться у всіх дилерських центрах Kia у столиці в один день, 9 грудня.

 

Kia Stonic став логічним продовженням модельного ряду кросоверів бренду Kia, який доповнив компанію, що складається з бестселера українського ринку Sportage, могутнього Sorento та унікальної гібридної моделі Niro.

 

Нещодавно офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») оголосив початкову вартість Kia Stonic для нашого ринку (від 428 750 грн.*), а також розкрив склад стартової комплектації автомобіля.

 

 

Гості презентацій, що відбудуться 9 грудня, зможуть докладно познайомитися з Kia Stonic, оформити попереднє замовлення на новинку, взяти участь у конкурсах та розіграшах цінних призів, запланованих організаторами, а також партнером серії презентацій компанією «Експрес-Страхування».

 

 

Kia Stonic очікує на зустріч з вами!

 

* Ціни наведені з урахуванням ПДВ станом на 06.12.2017 р Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.