Телефон компаниії: (0512) 58-76-32

Новини - Kia Sportage залишається найпопулярнішим автомобілем в Україні

12 жовтня 2017
Kia Sportage залишається найпопулярнішим автомобілем в Україні

Згідно зі статистичними даними Асоціації автовиробників «Укравтопром» Kia Sportage, володар титулу «Автомобіль року в Україні 2017», є найбільш популярною моделлю на українському ринку нових автомобілів.

 

За результатами продажів за 9 місяців 2017 року перевагу Sportage віддали понад 2 800 автомобілістів, при цьому ринкова частка кросовера складає 4,8%. Що стосується бренду Kia загалом, то він входить в ТОП-4 найбільш популярних марок з часткою майже 7%.

 

Запорукою успіху Kia Sportage є великий вибір двигунів і трансмісій, а також відмінно збалансовані комплектації, які дозволяють підібрати оптимальну модифікацію в залежності від потреб покупця і його фінансових можливостей.

 

З моменту українського дебюту Sportage, що відбувся у січні 2016 року, однією з найбільш сильних сторін автомобіля є його конкурентна ціна. Сьогодні авто можна придбати за ціною від 571 350 грн.*, при цьому клієнти можуть скористатися спеціальною кредитною програмою зі ставкою 0,001%. Детальна інформація про умови кредитного пропозиції міститься за посиланням http://www.kia.com/ua/shopping-tools/financing/financing.html.

 

 

 

* Ціни наведено включно з ПДВ станом на 10.10.2017. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.