Телефон компаниії: (0512) 58-76-32

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам - Переваги

Переваги автомобілів KIA для корпоративних клієнтів

Навіть під час світової кризи обсяги продажів автомобілів KIA по всьому світу невпинно зростають. Лише протягом першого місяця осіннього бізнес-сезону 2009 року південногокорейський виробник реалізував більш ніж 150 тис. транспортних засобів. Показники зростання в порівнянні з успішним минулим роком для деяких регіонів сягнули 130%! На 63-му міжнародному франкфуртському мотор-шоу KIA Motors представила відразу п’ять приголомшливих новинок, а на додачу нові силові установки та протопипи екологічно чистих автомобілів майбутнього.

Все сказане є прямим свідоцтвом глобального успіху бренду KIA і, що найголовніше, визнання збоку споживачів його виключної якості та іноваційності. Серед власників автомобілів KIA по всьому світу можна зустріти чимало представників бізнесу будь-якого масштабу – від малого та середнього до крупних корпорацій із сотнями та тисячами співробітників. Секрет успіху в численних перевагах, які клієнти отримують разом із низькою вартістю володіння автомобілями KIA.

Головні переваги автомобілів KIA для корпоративних клієнтів:

 • Відмінні технічні якості, доступні ціни, низька вартість володіння;
   
 • Широкий асортимент моделей для найрізноманітніших бізнес-потреб;
   
 • Повний перелік запасних частин, доступних на складі;
   
 • Прямі налагоджені зв’язки безпосередньо з виробниками автомобілів та запчастин;
   
 • Можливіть придбати за вигідною ціною оригінальні автомобільні аксесуари (встановлення додаткового обладнання відразу на місці);
   
 • Наявність ексклюзивних тюнінг-центрів;
   

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – найкраща запорука оптимального вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо найкраще рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

  

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до керівника відділу продажу,

Ігоря Федоренчука,

тел. (0512) 58-76-32

моб.тел.067 515-60-97

e-mail: sales_manager@flagmanauto.com.ua